Новини

Тисячам харків'ян надали грошову допомогу і різні пільги.
13 лютого 2019, 17:48

 Понад 200 тис. харків'ян отримали торік додаткові соціальні гарантії, а понад 19 тис. - одноразову адресну допомогу.

 

 Про це сьогодні, 13 лютого, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради повідомила директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова.

 
За її словами, всього додаткові соціальні гарантії на житлово-комунальні послуги, послуги зв'язку та пільговий проїзд отримали понад 254 тис. харків'ян. Одноразова матеріальна допомога громадянам окремих пільгових категорій була надана на загальну суму 43,9 млн грн.
 
Лариса Болгова зазначила, що в Харкові працюють дев'ять територіальних центрів для осіб похилого віку, людей з інвалідністю; центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь»; Міський центр реінтеграції для бездомних осіб; комунальний заклад «Соціальний готель», який забезпечує проживання громадян пільгових категорій, в тому числі внутрішньо переміщених осіб. Всього в соціальних установах міста послуги отримали 24 тис. 400 осіб, більшість з яких - малозабезпечені громадяни міста.
 
Директор департаменту зазначила, що в міських терцентрах ввели нову послугу - з паліативному догляду, яку надали 555 підопічним.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних