Новини

Світові компанії зацікавлені у співпраці зі створення Ситуаційного центру в Харкові
17 квітня 2019, 09:05

 Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов 16 квітня провів зустріч з представниками компанії «IBM-Україна».

 В ході заходу сторони обговорили можливість реалізації спільних проектів в рамках програми «Smart city». Зокрема, представники «IBM» висловили зацікавленість в тому, щоб взяти участь у розробці програмного забезпечення для Міського ситуаційного центру.

 
«У нас є великий досвід роботи щодо таких проектів і потужний програмний продукт, який ми впроваджували в багатьох країнах. Він як раз є платформою для побудови Ситуаційного центру», - зазначив керівник Департаменту корпоративних систем «IBM-Україна» Роман Бурзаківський.
 
У свою чергу Ігор Терехов підкреслив, що цей проект є актуальним не тільки для Харкова, але і в цілому для України. На сьогоднішній день вже виділена ділянка землі для будівництва центру, розпочато роботу над проектно-кошторисною документацією.
 
«Світові компанії сьогодні дивляться на Харків як на платформу для всієї України. І приємно відзначити, що такий світовий бренд, як «IBM» зацікавлений в тому, щоб брати участь у створенні Ситуаційного центру в місті Харкові. Наші фахівці розробили дорожню карту щодо даного проекту, і якщо пропозиції компанії нас дійсно зацікавлять, то, можливо, ми будемо втілювати цей проект у життя спільно», - сказав перший віце-мер.
 
На завершення зустрічі фахівці «IBM» зазначили, що вивчать специфіку і вимоги до створення Ситуаційного центру в Харкові, після чого презентують конкретні пропозиції.
 
Нагадаємо, що в функції Ситуаційного центру входитиме прийом екстрених викликів від населення, моніторинг подій, передача інформації службам реагування, а також моделювання можливих екстрених ситуацій та етапи їх розвитку. Центр працюватиме цілодобово.
 
9 квітня в Харківській міській раді відбулося підписання Меморандуму з компанією «Hewlett Packard Enterprise» про співпрацю в побудові системи «Smart city».
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних