Новини

Стартував новий сезон проекту «Я зможу!»
11 березня 2019, 10:58

 7-й сезон соціального спортивного проекту «Я зможу!» проходитиме з березня по травень.

 Для участі в проекті зареєструвалися близько 500 осіб. Вони будуть домагатися цілей у таких напрямках: «Схуднення», «Crossfit», «Танці», «Скелелазіння» і «Бойові мистецтва».

 
Поки пройшла перша зустріч учасників, на якій вони ознайомилися з графіком тренувань, отримали додаткову інформацію про формат проекту і заходи, які проходитимуть в його межах. У категорії «Схуднення» їх готуватимуть три фітнес-клуби (обмеження по вазі для жінок - від 95 кг, чоловіків - від 100 кг). Традиційно, крім учасників проекту, між собою за кращий результат позмагаються спортцентри.
 
Учасники категорії «CrossFit» займатимуться в шести кроссфіт-клубах міста, де засвоять нові види силових навантажень. Їхнє основне завдання - навчитися виконувати комплекс вправ за максимально короткий час.
 
У категорії «Скелелазіння» новачки альпінізму зможуть побороти страх висоти і досягти вершини. Ті, хто зареєструвався в категорії «Бойові мистецтва», зможуть освоїти прийоми дзюдо, ММА змішані бойові єдиноборства і таеквондо ITF, а в категорії «Танці» - ірландські танці і танці на пілоні.
 
Фінали проекту пройдуть з кінця травня по початок червня.
 
Зазначимо, що «Я зможу!» - міський проект, завдяки якому на безоплатній основі можна зайнятися спортом і зміцнити здоров'я.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних