Новини

КП «Харківводоканал» готує мережі до роботи в осінньо-зимовий період
15 травня 2019, 12:57

 Комунальне підприємство «Харківводоканал» розпочало роботи з підготовки внутрішньобудинкових мереж до роботи в осінньо-зимовий період.

 Про це повідомив сьогодні, 15 травня, начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Валерій Харлан.

 
«У рамках заходів з підготовки водопровідних мереж до роботи в зимовий період, з травня по серпень проводиться технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення в будинках, які знаходяться на балансі КП «Жилкомсервіс». На контролі всі об'єкти в місті, в даний час ведуться роботи в Основ'янському районі», - проінформував Валерій Харлан.
 
За його словами, ремонтні бригади перевіряють підвальні приміщення будинків, виявляють та усувають пошкодження на внутрішньобудинкових системах. Також заплановано технічне обслуговування водомірних вузлів вводу та запірної арматури, засувок в тих місцях, де стався знос обладнання в процесі експлуатації.
 
«Працівники підприємства обстежують стан внутрішньобудинкових мереж, проводять ремонтні, зварювальні та інші профілактичні роботи. Здійснюють всі необхідні заходи, щоб в осінньо-зимовий період внутрішньобудинкові системи працювали безперебійно», - зазначив Валерій Харлан.