Новини

Представників легкої промисловості запрошують на бізнес-форум в рамках «Kharkiv Fashion»
18 березня 2019, 13:33

 Форум «Kharkiv Fashion Business Forum-2019» відбудеться 22-23 березня у Харкові.

 В ході форуму відбудуться лекції та майстер-класи від провідних фахівців сфери дизайну, легкої промисловості та маркетингу.

 
Так, 22 березня пройде круглий стіл на тему «Кадрове забезпечення легкої промисловості». У заході візьмуть участь президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, представники Харківського кластера легкої промисловості та дизайну, профільних вишів і харківські виробники одягу та взуття. Учасники круглого столу обговорять питання кадрового забезпечення в сфері легкої промисловості та створення дорожньої карти із взаємодії профільних навчальних закладів та компаній-роботодавців.
 
Початок заходу - о 9:30.
 
Місце проведення: вул. Мироносицька, 1 («Karazin Business School»).
 
Зареєструватися на участь у круглому столі можна тут.
 
23 березня фахівці fashion-індустрії розкажуть гостям заходу про формування і просування бренду, про підвищення продажів, побудову команди, про якісне ведення переговорів у сфері fashion тощо. Захід відбудеться на Арт-заводі «Механіка» Інша Земля (вул. Плеханівська, 126). Початок - о 10:00.
 
«Однією з ключових складових проекту «Kharkiv Fashion» є освітня частина. Ми прагнемо, щоб представники легкої промисловості отримали корисну інформацію, яка допомагає харківському бізнесу розвиватися і виходити на нові ринки», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.
 
З повною програмою заходу можна ознайомитися тут   docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeM12gR8QHJS9znEHZvvTZtOPqfSxfIIV1I62UM5txBF2zSzw/viewform
 
Зазначимо, «Kharkiv Fashion Business Forum 2019» організований Харківським кластером легкої промисловості та дизайну за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Ср, ніч +18 .. +20 °C
  • Ср, ранок +21 .. +23 °C
  • Ср, день +25 .. +27 °C
  • Ср, вечір +20 .. +22 °C
33
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62