Новини

Працівникам сфери житлового господарства вручили нагороди
15 березня 2019, 12:15

 Святковий прийом з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення пройшов сьогодні, 15 березня, в Департаменті житлового господарства.

 

 З професійним святом працівників сфери привітав директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков. Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса він висловив подяку колективам комунальних підприємств міста за хорошу роботу, завдяки якій Харкові стає чистим, упорядкованим і красивим.

 
«Робота, яка сьогодні проводиться в сфері ЖКГ, - дуже важка і відповідальна. Завдяки вашим зусиллям наше місто розвивається, безперебійно надаються житлово-комунальні послуги: вивозиться сміття, впорядковуються прибудинкові території, ремонтуються наші будинки, ліфти і вирішується безліч складних завдань, які забезпечують комфортне життя харків'янам. Спасибі вам за щоденну, цілодобову і важку працю!» - сказав директор департаменту.
 
За вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства кращим співробітникам сфери Роман Нехорошков вручив Почесні грамоти Харківської міської ради, Подяки міського голови та грамоти Департаменту житлового господарства. У числі нагороджених - працівники комунальних підприємств «Жилкомсервіс», «Харківміськліфт», «Харківблагоустрій», «КВПВ», «Благоустрій», компанії «СПО» та ін.
 
Довідка. День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні щорічно в третю неділю березня, в цьому році - 17 березня.
 
Співробітники сфери комунального господарства Харкова обслуговують 8 тис. будинків комунальної форми власності, близько 1 тис. будинків ЖБК та ОСББ і понад 60 тис. домоволодінь приватного сектора.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Нд, вечір +13 .. +15 °C
  • Пн, ніч +11 .. +13 °C
  • Пн, ранок +16 .. +18 °C
  • Пн, день +23 .. +25 °C
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних