Новини

Понад 100 тисяч учнів та дошкільнят отримають новорічні подарунки
12 грудня 2018, 08:50

 102 тис. новорічних подарунків вручать школярам, ​​а також вихованцям дитячих садків під час проведення новорічних ранків.

 Про це 11 грудня на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міськради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

 
За її словами, подарунки отримають 48 тис. дошкільнят і 54 тис. учнів 1-4-х класів. Подарунки вручать вихованцям не тільки комунальних навчальних закладів міста, а й приватних.
 
Також цього року понад 40 тис. харківських дітей зможуть відвідати новорічні вистави у Палаці спорту. Як повідомила заступник директора Департаменту культури Тетяна Мараховська, цього року юним глядачам представлять мюзикл «Джин Всемогутній» за мотивами казок про Аладіна. У постановці беруть участь понад 400 акторів хореографічних, вокальних і циркових колективів міста. Вистави відбудуться 27, 28, 29 і 30 грудня, а також 2, 3, 4 і 5 січня.
 
При цьому три вистави покажуть дітям соціально-незахищених категорій, після яких юні глядачі також отримають новорічні подарунки.
 
Крім того, заступник директора Департаменту культури нагадала, що на площі Свободи завершується монтаж новорічного містечка, і 26 грудня відбудеться урочисте відкриття головної ялинки Харкова. У святі візьмуть участь кращі творчі колективи міста. Зустріч Нового року на площі пройде з 23:00 31 грудня до 2:00 1 січня.
 
Нагадаємо, що 15 грудня на пл. Свободи відкриється новорічний ярмарок, і вже відкрита для відвідувачів льодова ковзанка.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних