Новини

На вулиці Харківських Дивізій забороняється рух транспорту
25 червня 2019, 09:03

 Рух транспорту по вул. Харківських Дивізій, в районі в'їзду/виїзду на розворотне коло тролейбусів «Парк «Зустріч» буде заборонений з 9:00 до 21:00 25 червня.

 Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з капітальним ремонтом проїжджої частини.

 
Об'їзд закритої ділянки буде організований по вул. Садовопарковій і бул. Жасминовому.
 
Також рух буде заборонений з 9:00 до 21:00 26 червня по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від вул. Садовопаркової до вул. Танкопія при русі в бік пр. Московського. На цей час двосторонній рух транспорту буде організований смугою зустрічного напрямку.
 
Рух також буде заборонений  з 9:00 до 21:00 27 червня по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від вул. Танкопія до вул. Садовопаркової при русі в бік пр. Героїв Сталінграда. У зв'язку з цим, двосторонній рух транспорту буде організований смугою зустрічного напрямку.
 
З 9:00 до 21:00 26 і 27 червня автобуси №227е, 267е об'їжджатимуть зазначені ділянки наступним чином:
 
при русі в бік пр. Московського:  - перехрестя вул. Харківських Дивізій та вул. Садовопаркової - вул. Садовопаркова - бул. Жасминовий - вул. Харківських Дивізій і далі за маршрутом;
 
при русі в бік пр. Героїв Сталінграда: - вул. Харківських Дивізій - бул. Жасминовий - перехрестя вул. Садовопаркової та вул. Харківських Дивізій.
 
Крім того, з 9:00 до 21:00 25 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського.
 
Рух тролейбуса №13 буде організований наступним чином: розворотне коло «Ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - розворотне коло «Ст. м. «Захисників України».
 
З 9:00 до 21:00 26 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського при русі в бік пр. Московського. 
 
У зв'язку з цим рух тролейбуса №13 буде організований наступним чином: розворотне коло «Ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - вул. Харківських Дивізій - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - розворотне коло «Ст. м. «Захисників України».
 
З 9:00 до 21:00 27 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського при русі в бік пр. Героїв Сталінграда.
 
На цей період тролейбус №13 курсуватиме так: розворотне коло «Ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - пр. Льва Ландау - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - розворотне коло «Ст. м. «Захисників України».
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних