Новини

На КП «Харківводоканал» пройшла конференція трудового колективу
24 квітня 2019, 15:38

 Конференція трудового колективу КП «Харківводоканал» відбулася сьогодні, 24 квітня, в актовій залі підприємства.

 На конференції були присутні Генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, голова Харківської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства Лариса Успенська, заступник Генерального директора - директор фінансово-економічного департаменту Яна Хайло, голова первинної профспілкової організації Наталія Муравйова, головний інженер Володимир Паболков, співробітники підрозділів підприємства.

 
У ході конференції обговорили підсумки роботи підприємства за 2018 рік та завдання трудового колективу на поточний рік, підвели підсумки виконання колективного договору за 2018 рік та прийняли колективний договір на 2019-2022 рр.
 
Генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов зазначив, що в поточному році за рахунок коштів міського бюджету підприємству передбачена фінансова підтримка на виплату заробітної плати, реконструкцію об'єктів водопостачання та водовідведення, придбання техніки, механізмів, устаткування, установку та повірку квартирних приладів обліку холодної води.
 
«У планах підприємства на 2019 рік перекласти більше 25 км водопровідних мереж. Ми намагаємося щороку збільшувати даний показник. Оскільки перекладка мереж водопостачання, а також закупівля нової техніки для усунення аварій на мережах дозволяють значно скорочувати обсяги втрат води. Так, наприклад, у минулому році своєчасно виконувалися роботи із заміни та встановлення запірної арматури, що дозволило скоротити втрати води на 949,4 тис. м3 на рік. Зі зменшенням втрат зменшуються й витрати підприємства на водопідготовку та надання послуг, а це - стримуючий фактор для збільшення тарифів», - зазначив Віталій Панов.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних