Новини

Молоді дизайнери ще можуть зареєструватися на «Start Fashion»
14 лютого 2019, 12:07

 Зареєструватися для участі у III Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Start Fashion» можна до 1 березня 2019 року.

 

 Позмагатися за перемогу можуть студенти профільних вишів, а також початківці-дизайнери. Переможців визначить журі. Конкурс пройде у п'яти номінаціях: «Street Fashion» (колекції одягу prêt-a-porte, розроблені для повсякденного використання), «National Style» (колекції за народними мотивами будь-якої країни світу), «Deluxe» (одяг для урочистих подій, вечірні сукні), «Eco Style» (колекції одягу з вторинних матеріалів) і «Semicouture» (конкурс одного костюма, цілісного художнього образу).

 
Участь в конкурсі - безкоштовна. За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторії Грецької-Миргородської, це чудовий шанс для молодих дизайнерів голосно заявити про себе на всю країну і познайомитися з іменитими кутюр'є.
 
Нагадаємо, що конкурс проходитиме в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», який відбудеться в Харкові 21-23 березня. Нагородження переможців відбудеться 21 березня.
 
Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправити на електронну пошту: innovation_molod@city.kharkov.ua.
 
Довідка. У 2018 році у конкурсі «Start Fashion» взяли участь близько 100 молодих дизайнерів з 14 регіонів України. Ініціатор «Start Fashion» - громадська організація «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів та Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних