Новини

Місто спільно зі Світовим банком продовжить реконструкцію теплових магістралей у Харкові
3 грудня 2018, 14:00

 Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 3 грудня, провів зустріч із представниками Світового банку.

 Під час зустрічі перший віце-мер зазначив, що до цього опалювального сезону, завдяки підтримці Світового банку, в Харкові вдалося перекласти рекордну кількість тепломагістралей, і ця робота буде максимально продовжена наступного року. Ігор Терехов нагадав, що на ці цілі на останній сесії міської ради було виділено 200 млн грн. Він також акцентував увагу місії на тому, що реконструкція і оптимізація системи теплопостачання дозволить не тільки поліпшити якість послуг, що надаються, а й утримувати тарифи на тепло.

 
«Місто вперше виділяє таку велику фінансову підтримку підприємству, бо ми розуміємо, що тарифи на газ значно зросли, і людям важко платити за послуги теплопостачання. Тому нам сьогодні необхідно привести всі наші трубопроводи і системи теплопостачання в оптимальний, робочий стан, щоб досягти економії ресурсів, і ми могли хоча б утримувати тарифи в тих рамках, які є сьогодні», - підкреслив Ігор Терехов.
 
У свою чергу, головний спеціаліст з енергетики Світового банку Санду Гидирим зазначив, що всі заплановані на 2018 рік обсяги з реконструкції магістральних трубопроводів у Харкові успішно виконані, і вже наступного року Світовий банк виділить місту новий транш на модернізацію тепломереж у розмірі 14 млн дол.
 
«Потрібно починати цей процес вже зараз, щоб після закінчення опалювального сезону підрядні організації могли відразу почати роботи. Розраховуємо, що за весну і літо 2019 року все буде виконано», - повідомив Санду Гидирим.
 
Зазначимо, місія Світового банку приїхала до Харкова, щоб підбити підсумки реконструкції основних теплових артерій міста.
 
Нагадаємо, у 2018 році спільно зі Світовим банком до цього опалювального сезону в Харкові була перекладена рекордна кількість трубопроводів великого діаметра (600 і 1000 мм) - 44 км.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних