Новини

Місто допомагає мешканцям проблемної новобудови вирішити конфлікт із забудовником
13 березня 2019, 08:55

 Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 12 березня, зустрівся з мешканцями ЖК «River Town», які через компанію-забудовника не можуть стабільно отримувати послуги електроенергії та газопостачання.

 

 У нараді також взяли участь представники компанії-забудовника, керуючої компанії ЖК «River Town» і керівництво комунальних служб міста.

 
Як повідомив Ігор Терехов, через несумлінне виконання зобов'язань забудовником напередодні ввечері, 11 березня, мешканці 6-під'їзного будинку по вул. Мирній, 19 опинилися без електроенергії. Люди вийшли на акцію протесту і перекрили рух міського транспорту в районі пр. Науки.
 
За словами мешканців, договір на поставку послуг АК «Харківобленерго» уклала не з мешканцями будинку, а з компанією-забудовником. Тому вони відмовляються платити за електроенергію через посередника, через що утворився борг по цьому житловому будинку перед АК «Харківобленерго» в розмірі 400 тис. грн. У ситуацію втрутився перший віце-мер - на його прохання в той же вечір у квартири було подано електрику.
 
«Недобросовісний забудовник, який продав людям квартири, але при цьому не здав в експлуатацію за всіма правилами мережі електропостачання. В результаті «Харківобленерго» не має права відкрити людям особові рахунки і, як наслідок, не може стабільно постачати електроенергію в житловий будинок. Ми сьогодні з'ясували, як у правовому полі можна вирішити цю проблему», - повідомив Ігор Терехов. 
 
При цьому він зазначив, що це питання не просте, оскільки забудовнику необхідно буде виконати цілу низку технічних вимог, які перед ним пред'являє «Харківобленерго».
 
Він додав, що аналогічна ситуація у мешканців будинку склалася і з послугами газопостачання - на сьогоднішній день в один з під'їздів газ зовсім не подається, ще в одному - подається з перебоями. За словами першого віце-мера, налагодити ситуацію з комунікаціями можна буде тоді, коли забудовник виконає всі необхідні технічні умови. 
 
Також Ігор Терехов зазначив, що місто готове прийняти житловий комплекс у комунальну власність Харкова, коли будуть виконані всі технічні вимоги комунальних служб і будинок буде зданий в експлуатацію за всіма нормами закону.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних