Новини

Команда КП «Харківводоканал» взяла участь в турнірі з міні-футболу
17 травня 2019, 15:53

 Спортсмени комунального підприємства «Харківводоканал» взяли участь в турнірі з міні-футболу серед команд-учасниць Асоціації «Укрводоканалекологія», який відбувся на спортивній базі «Місто спорту» (м. Київ).

 Як повідомив сьогодні, 17 травня, методист адміністративно-господарського управління підприємства, тренер команди КП «Харківводоканал» Геннадій Аксьонов, в перший день змагань харків'янам довелося докласти чимало зусиль, щоб стати володарями однієї з путівок до фінальної частини змагань.

 
«У поєдинках з командами Запоріжжя і Борисполя спортсмени КП «Харківводоканал» здобули перемоги з рахунком 2:0 і 2:1. Ще в одному матчі харків'ян з сумськими спортсменами була зафіксована нічия - 2:2. Таким чином, команда КП «Харківводоканал» упевнено вийшла у фінальну стадію турніру, де зустрілася з господарями - київськими спортсменами», - зазначив Геннадій Аксьонов.
 
За словами заступника генерального директора з загальних питань КП «Харківводоканал» Євгенія Дегтяря, поєдинок з киянами пройшов у безкомпромісній боротьбі і з рівними шансами на перемогу. У підсумку, з рахунком 1:0 перемогли київські спортсмени, які вийшли в наступний етап змагань.
 
«Звичайно ж, грати з господарями турніру в силу багатьох причин складніше, ніж з іншими суперниками. Проте, спортсмени КП «Харківводоканал» виступили гідно на змаганнях і запам'яталися вболівальникам своєю самобутньою грою», - підкреслив Євгеній Дегтяр.
 
Нагадаємо, що честь КП «Харківводоканал» на турнірі захищали Євгеній Дегтяр, Сергій Шаповал, Олександр Урсул, Володимир Сірко, Володимир Єрмілін, Олександр Сірко, Ярослав Лещенко, Михайло Черкасов, Євгеній Трипольський і Валерій Полупан.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Ср, ніч +18 .. +20 °C
  • Ср, ранок +21 .. +23 °C
  • Ср, день +25 .. +27 °C
  • Ср, вечір +20 .. +22 °C
33
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62