Новини

Команда КП «Харківводоканал» бере участь у турнірі з міні-футболу
16 травня 2019, 13:53

 Спортсмени комунального підприємства «Харківводоканал» приймають участь у турнірі з міні-футболу серед команд-учасниць Асоціації «Укрводоканалекологія», який стартував на спортивній базі «Місто спорту» (м. Київ).

 Як повідомив сьогодні, 16 травня, методист адміністративно-господарського управління підприємства, тренер команди КП «Харківводоканал» Геннадій Аксьонов, у турнірі беруть участь 16 команд і всі вони націлені на перемогу.

 
Честь КП «Харківводоканал» на змаганнях захищають Євгеній Дегтяр, Сергій Шаповал, Олександр Урсул, Володимир Сірко, Володимир Єрмілін, Олександр Сірко, Ярослав Лещенко, Михайло Черкасов, Євген Трипольський і Валерій Полупан.
 
«Спортсмени підприємства вже мають певний досвід участі у змаганнях такого рангу та в минулому році команда КП «Харківводоканал» стала володарем бронзових медалей цього турніру. На цей раз в групових змаганнях нашими суперниками будуть команди Запоріжжя, Борисполя і Сум. Докладемо всіх зусиль для того, щоб успішно виступити у попередньому етапі та продовжити боротьбу за нагороди», - зазначив Геннадій Аксьонов.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних