Новини

Китайський художник презентує харків'янам українські пейзажі
15 березня 2019, 10:33

 Виставка живопису китайського художника Чжу Цзяньсюня «Кольоровий дотик» відкриється 21 березня в галереї «Мистецтво Слобожанщини».

 

 За словами організаторів, в рамках виставки будуть представлені пейзажі та натюрморти, написані Чжу Цзяньсюнем в різних куточках України. Майстерності станкового живопису китайський художник навчався в Харківській державній академії дизайну і мистецтв, тому творчість Чжу близька до харківської школи живопису, якій характерні риси імпресіонізму.

 
«Кожна з робіт автора передає особливий настрій. Вона наповнена щирим сприйняттям світу і бажанням жити в гармонії з ним. У роботах Чжу природа, що нас оточує, постає в усій своїй красі, мінливості і різноманітності, а художні прийоми допомагають ще більше це підкреслити», - зазначили в галереї.
 
Початок заходу - о 17:00.
 
Місце проведення: пл. Свободи, 5/1.
 
Виставка експонуватиметься до 6 квітня.
 
Довідка. Чжу Цзяньсюнь народився 1993 року в Шеньяні (Китайська Народна Республіка). З живописом Чжу познайомив дідусь, і під його впливом художник пішов вчитися до державної школи в Шеньяні. Пізніше він переїхав в Україну, до Харкова, де вступив на кафедру станкового живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв, яку закінчив 2018 року.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних