Новини

Ігор Терехов: Введення воєнного стану не відіб'ється на життєдіяльності Харкова
27 листопада 2018, 12:52

 Ведення в Україні воєнного стану не вплине на роботу комунальних служб, підприємств та фінансових установ Харкова.

 Про це сьогодні, 27 листопада, заявив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він закликав харків'ян не піддаватися паніці і не створювати ажіотаж в місті в зв'язку з введенням воєнного стану.

 
«Місто продовжує функціонувати в штатному режимі - працюють системи тепло- і водопостачання, ми прибираємо вулиці, вивозимо сміття і робимо все для забезпечення стабільної життєдіяльності Харкова. Всі банки, обмінні пункти і фінансові установи, а також підрозділи Пенсійного фонду працюють стабільно, і всі соціальні виплати здійснюватимуться в повному обсязі. Хочу попросити жителів міста спокійно поставитися до ситуації, що склалася, міська влада повністю контролює порядок у Харкові», - повідомив Ігор Терехов.
 
Він також додав, що місто забезпечене продуктами харчування в повному обсязі, і перебоїв з їх постачанням немає. Також в штатному режимі продовжують працювати Міжнародний аеропорт «Харків», Південний вокзал і міські автостанції.
 
Нагадаємо, що 26 листопада Верховна Рада України затвердила Указ Президента Петра Порошенка про введення в Україні воєнного стану. Відповідно до Закону, воєнний стан вводиться в низці областей України, в тому числі в Харківській, з 9:00 28 листопада на 30 днів.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних