Новини

Ігор Терехов: Ми хочемо створити в Харкові службу таксі європейського рівня
12 лютого 2019, 14:16

 Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 12 лютого, провів зустріч з представниками Міжнародної компанії «Uber Європа», на якій було обговорено проект створення в місті муніципального таксі.

 

 За словами Ігоря Терехова, створення в місті нової служби таксі дозволить не тільки підвищити рівень комфорту поїздок жителів, але і створити нові робочі місця, а також покращити екологічну обстановку в Харкові.

 
«Ми хочемо, щоб в Харкові з'явилася служба таксі європейського рівня, яка буде платити податки і надавати максимально комфортні послуги для харків'ян. Всі співробітники нового підприємства будуть офіційно працевлаштовані. Для міста також важлива і екологічна складова - нова служба здійснюватиме перевезення на електромобілях та машинах, які працюють на сучасному дизельному паливі», - підкреслив перший віце-мер.
 
Крім того, Ігор Терехов зазначив, що створення муніципальної служби дозволить забезпечити і безпеку жителів міста, оскільки всі автомобілі підприємства, а також їхні пасажири під час поїздок будуть застраховані.
 
Перший віце-мер доручив профільним департаментам міської ради спільно з представниками компанії розробити конкретні пропозиції щодо створення міського таксі.
 
Зазначимо, «Uber» - міжнародна компанія, яка створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати послуг таксі. На сьогоднішній день компанія представлена ​​більш ніж в 70 країнах світу. У Харкові мобільний додаток для виклику автомобілів «Uber» було запущено в 2017 році.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Вт, ніч +11 .. +13 °C
  • Вт, ранок +13 .. +15 °C
  • Вт, день +17 .. +19 °C
  • Вт, вечір +13 .. +15 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262