Новини

Харківські самбісти завоювали 13 золотих медалей на чемпіонаті України
8 лютого 2019, 11:17

 Харківські спортсмени здобули 13 перемог на чемпіонаті України з самбо серед юнаків, дівчат та юніорів, який завершився 3 лютого в Херсоні.

 

 У чемпіонаті взяли участь 450 спортсменів з 22 регіонів України. Змагання проходили в розрядах спортивне і бойове самбо в двох вікових категоріях - спортсмени до 18 років (юнаки) і до 20 років (юніори).

 
Всього збірна Харківської області завоювала на змаганнях 38 нагород, в тому числі 13 золотих, 16 срібних і 9 бронзових. Так, в категорії «юнаки» харків'яни посіли 1-е загальнокомандне місце: на рахунку спортсменів - 6 золотих, 9 срібних і 4 бронзові медалі. Чемпіонами України в спортивному розділі самбо стали Максим Казначеєв, Данило Ісаєнко, Данило Вегієв, Роман Труш, Денис Кизименко. У бойовому розділі 1-е місце завоював харків'янин Кирило Красніков.
 
Серед юніорів збірна Харківської області посіла 2-е загальнокомандне місце, поступившись спортсменам з Києва. Чемпіонами в цій віковій групі в спортивному розділі стали Данило Томашевський, Артур Мартіросян, Євген Вегера, Ярослав Книш, Владислава Нецвіт, Мар'яна Михайлова. У бойовому розділі у вазі до 74 кг перемогу здобув Микита Червяков.
 
Ці змагання стали відбірковим етапом для участі в чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів, який пройде на Кіпрі з 11 по 15 квітня.
 
Версия для печати

Последние новости

назад