Новини

Харківські комунальники ведуть боротьбу з рекламою наркотиків на будинках
18 квітня 2019, 13:28

 Акція з зафарбовування на фасадах житлових будинків інтернет-адрес, де продають наркотики, пройшла сьогодні, 18 квітня, на пр. Гагаріна, 41/2.

 Як повідомила заступник начальника управління з експлуатації житлового фонду КП «Жилкомсервіс» Лариса Рубан, така робота проводиться в місті щодня. У ній беруть участь бригади підрядних організацій і співробітники ділянок КП «Жилкомсервіс». Комунальники щодня роблять обхід по районах, після виявлення написів зафарбовують їх фарбою і на цьому місці за допомогою трафарету пишуть «Я люблю Харків».

 
«Вандали, на жаль, не тільки псують фасади будівель, приватних будинків і огорожі, але їхні написи не завжди нешкідливі. Більшість з цих написів вказують місця, де можна придбати наркотики, а деякі малюнки навіть закликають до суїциду. Тому, коли ми виявляємо подібні написи, намагаємося їх відразу зафарбовувати», - зазначила Лариса Рубан.
 
За її словами, сьогодні в Харкові обмальований адресами так званих «закладок» кожен другий, а іноді і кожен житловий будинок. Боротися з цією проблемою складно, оскільки після зафарбовування одного напису на цьому місці з'являється новий.
 
«Ми не можемо запобігти цьому вандалізму, тому ми звертаємося до харків'ян, які можуть допомогти в цій роботі. Якщо люди прийдуть на дільниці КП «Жилкомсервіс», ми забезпечимо їх матеріалами - фарбою та інвентарем. Харків'яни дуже допоможуть, зафарбувавши напис хоча б на одному будинку», - сказала Лариса Рубан.
 
Всього за минулі два тижні комунальники очистили від написів понад 400 житлових будинків. Зокрема, сьогодні бригади підрядників зафарбовують написи на будинках і фасадах будівель по вул. Пушкінській і пр. Науки.
 
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних