Новини

Харківська делегація взяла участь в архітектурному форумі в Баку.
11 червня 2019, 15:20

 Делегація Харківської міської ради взяла участь у Міжнародному архітектурному форумі, який 7-11 червня проходив у місті Баку (Азербайджан).

 Тема форуму: «Масовий туризм в історичних містах».

 
В рамках заходу були проведені двосторонні і багатосторонні зустрічі з представниками робочих програм і комісій Міжнародної спілки архітекторів, позачергова Генеральна асамблея, засідання Ради Міжнародної спілки архітекторів, а також церемонія нагородження Четвертою Бакинською міжнародною премією архітектури.
 
Основна мета форуму - вивчення напрямків стрімкого розвитку туризму, аналіз існуючої і потенційної суспільної політики для збереження культурної спадщини, розгляд сьогоднішньої архітектури як спадщини майбутнього, підготовка списку зразків сучасної архітектури для статусу всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відповідних правил зі сталого туризму, а також мережі історичних міст, що впливають на масовий туризм.
 
Захід проводиться за участю Міжнародного союзу архітекторів за підтримки Міністерства культури і Спілки архітекторів Азербайджану. Крім харківської делегації у форумі також взяли участь українські делегації з Києва і Дніпра.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Пн, вечір +23 .. +25 °C
  • Вт, ніч +19 .. +21 °C
  • Вт, ранок +21 .. +23 °C
  • Вт, день +26 .. +28 °C
33
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62