Новини

Харків'янам зроблять 50%-ву знижку на продукти
21 грудня 2018, 12:02

 Компанія «Vodafone Україна» і Харківська міська рада організували акцію - 22 грудня харків'яни зможуть купити продукти на Сумському ринку за півціни.

 

 Для цього достатньо буде встановити на смартфон додаток «Vodafone Pay» і мати карту Mastercard, щоб розраховуватись нею з цифрового гаманця. Знижку нададуть 20 торгових точок, де продають молоко, м'ясо, сало, рибу, сир, овочі та фрукти. Там встановлять інформаційні таблички «Купуй за півціни». Максимально можлива сума покупки в одній торговій точці становитиме 1 тис. грн, при цьому покупець заплатить 500 грн. Додатком «Vodafone Pay» можуть користуватися клієнти будь-якого банку і будь-якого оператора зв'язку. Потрібно буде просто відмовитися від готівки і оплачувати продукти за допомогою QR-коду прямо зі смартфона. 

 
Зазначимо, що акція пройде у рамках співпраці «Mastercard» і проекту «Vodafone Smart City Kharkiv».
 
Нагадаємо, що у серпні Харківська міська рада та компанія «Vodafone Україна» розпочали спільну роботу над проектом «Smart Сity UA». Всього планується впровадити 36 проектів в різних сферах життєдіяльності міста - з розвитку транспорту, адміністративних послуг, безпеки, захисту екології тощо. 
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних