Новини

Харків'ян запрошують приєднатися до благодійної акції «Ти - квач!»
5 лютого 2019, 11:34

 Благодійна акція «Ти - квач!», мета якої - збір коштів на ремонт Обласного дитячого психоневрологічного санаторія №2, стартувала в Харкові.

 

 Організатори заходу запрошують приєднається до гри всіх бажаючих.

 
Так, учаснику акції необхідно зняти відео, в якому він біжить за колегою або знайомим і каже йому «Ти - квач!», тим самим передаючи естафету. Потім необхідно зробити пост в історіях «Instagram», тегнути профіль @kharkivmarathon і поставити хештег #передайквача. Після цього гравець може перевести будь-яку суму грошей на благодійний рахунок 26006300623382 і пояснити новому учаснику, якому передав естафету, правила гри і для чого це робиться.
 
Як зазначають організатори, на зібрані кошти буде проведено ремонт дитячих спалень в Обласному дитячому психоневрологічному санаторії №2, розташованому за адресою: вул. Яснополянська, 37-в. У лікувальний заклад, де знаходяться діти з різними діагнозами, будуть закуплені нові ліжка, постільна білизна, шафи, а також встановлені металопластикові вікна.
 
Завершиться акція «Ти - квач!» 1 квітня, а 14 квітня на Харківському Міжнародному марафоні буде оприлюднена сума, яку вдалося зібрати. Після цього в санаторії будуть розпочаті ремонтні роботи.
 
З детальною інформацією про благодійну акцію можна ознайомитися тут: kharkivinternationalmarathon.tilda.ws/page4702384.html#rec85673841
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних