Новини

Харків'ян запрошують на Ніч архітектури
11 грудня 2018, 11:49

 Ніч відкритих дверей відбудеться 14 грудня у Харківській школі архітектури (вул. Конторська, 5).

 До участі в заході запрошуються всі бажаючі, кому цікава творчість і розвиток сучасної архітектури. 

 
За словами організаторів, в такому форматі день відкритих дверей пройде вперше - на гостей чекають пізнавальні лекції, цікаві воркшопи, майстер-класи та можливість поспілкуватися в неформальній обстановці з практикуючими архітекторами.
 
Так, всі бажаючі зможуть відвідати воркшопи з малювання - урбан-скетчінга, спробувати попрацювати з деревом, зайнятися макетуванням або створенням віртуальної реальності. Також усіх, хто хоче випробувати свої сили в якості архітектора, запрошують на майстер-клас з проектування «Чудо для всіх», який почнеться о 18:00.
 
На заході відомий український архітектор і засновник Харківської школи архітектури Олег Дроздов прочитає лекцію «Як побудувати успішне архітектурне бюро в Україні» і розповість учасникам заходу про досягнення харківських архітекторів. Початок лекціїї - о 19:00.
 
«Важливо, щоб люди, які живуть у Харкові, знали про тенденції світової архітектури і міркували над тим, яким вони хочуть бачити своє рідне місто. Місто створюють люди, тому тільки залучаючи городян ми зможемо вибудувати конструктивний діалог і зрозуміти, яке місто потрібно будувати. Наприклад, до публічної програмі Школи ми залучаємо іноземних фахівців, адже досвід інших країн важливий і для нашого контексту», - зазначив Олег Дроздов.
 
Міжнародним досвідом створення архітектурних об'єктів на Ночі відкритих дверей з гостями поділиться експерт з Литви Ігнас Уогінтас: він розповість про проекти та досвід архітектурного бюро «DO ARCHITECTS». Початок - 20:00.
 
Також в рамках заходу працюватиме виставка «Освіта в ХША: переваги та можливості».
 
Вхід на Ніч архітектури - вільний.
Версия для печати

Последние новости

назад