Новини

Харків'ян запрошують на «Kharkiv Fashion 2019»
20 березня 2019, 16:37

 Проект «Kharkiv Fashion 2019» відбудеться 21-23 березня на Арт-заводі «Механіка» в Харкові.

 В рамках заходу свої колекції презентують не лише відомі харківські модельєри, а й дизайнери зі всієї України, серед яких - учасники «Ukrainian Fashion Week», а також гості з інших країн. Крім професійних моделей, в модних показах візьмуть участь моделі «plus size», дівчата на інвалідних візках, слабочуючі діти, також на подіум вийдуть футболісти.

 
Як зазначила віце-президент Харківської громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова, дівчата з особливими потребами братимуть участь в «Kharkiv Fashion» не вперше. «Це європейський досвід Харкова. Беручи участь в «Kharkiv Fashion», ми говоримо світу і суспільству про те, що жінки на візках хочуть і можуть бути красивими», - підкреслила Олена Шингарьова.
 
Уже вдруге презентуватимуть модні колекції слабочуючі та глухонімі діти - вихованці Харківського спеціалізованого навчально-виховного комплексу. Образи колекції «I do what I want», яка поєднує в собі практичність, вуличний стиль і настрій сучасних підлітків, розробила дизайнер Ольга Ковтун.
 
А ось спортсмени опиняться на подіумі вперше в історії «Kharkiv Fashion». Ця честь надасться футбольній команді «Вовчанськ». Хлопці продемонструють одяг, розроблений слабочуючим дизайнером Олегом Тарнавським.
 
Як зазначила організатор проекту, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, «Kharkiv Fashion» - це творча платформа не лише для дизайнерів, а й для всіх людей, які хочуть познайомитися з індустрією моди.
 
«Мода повинна бути доступна всім. Ми прагнемо донести це в маси. Наші модельєри можуть і готові шити для людей з обмеженими можливостями, для дітей і тих, у кого нестандартні параметри. Наша мета - допомогти дизайнерам заявити про себе, дати їм шанс вийти на всеукраїнський ринок, а потім спробувати свої сили на світових подіумах. Споживачеві ж ми хочемо надати можливість стильно одягатися і просто бути в курсі тенденцій світу моди», - підкреслила Вікторія Грецька-Миргородська.
 
В рамках «Kharkiv Fashion-2019» 21 березня пройде всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів «Start Fashion». 35 фіналістів боротимуться за перемогу в шести номінаціях: «Street Fashion», «National Style», «De Luxe», «Eco Style», «Semicouture» і «Free Style». В рамках конкурсу пройде творча зустріч з українською письменницею Іриною Потаніною, яка пише книги про Харків.
 
22 і 23 березня, крім традиційних показів, гостей чекає бізнес-форум «Kharkiv Fashion Business Forum-2019», який включатиме лекції провідних експертів модної індустрії України, майстер-класи та багато іншого.
 
Протягом усього «Kharkiv Fashion» працюватиме дизайн-маркет (торгово-виставкові зони вітчизняних і зарубіжних модельєрів і виробників одягу), а також творча зона для дітей.
 
Ведучим заходу цього року стане латвійський виконавець і діджей Маркус Ріва.
 
Зазначимо, що прес-конференція, присвячена конкурсу молодих дизайнерів «Start Fashion», пройде 21 березня на Арт-заводі «Механіка». Початок - о 15:30.
 
Прес-конференція, присвячена проекту «Kharkiv Fashion», відбудеться 22 березня. Початок - о 16:00.
 
Проект «Kharkiv Fashion» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних