Новини

Харків'ян просять стерегтися падіння бурульок, проходячи вздовж будинків
15 cічня 2019, 16:45

 Близько 1 тис. заявок на зняття бурульок і криги з дахів житлових будинків надійшло на Міську інформаційно-диспетчерську служби «15-62» за минулу добу.

 

 Про це сьогодні, 15 січня, повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

 
За його словами, щодня на боротьбу з бурульками виїжджають близько 170 альпіністів і понад 15 автовишок. За день бригади встигають очистити від снігу і криги до 150 будинків. Ускладнюють роботу альпіністів погодні умови, зокрема, рясні снігопади і різкі перепади температури, які сприяють наростанню льоду і утворення нових небезпечних зон.
 
«Харків'яни повинні бути максимально обережні і уважні, проходячи вздовж фасадів будівель і при вході в під'їзди, над якими є снігові шапки і полої бурульок, які становлять небезпеку в разі їх сходження», - зазначив Роман Нехорошков.
 
У той же час він повідомив, що біля небезпечних місць встановлюються огорожі, сигнальні стрічки, серед населення проводиться інформаційна робота: розвішуються оголошення на будинках і під'їздах, в яких мешканців просять оминати небезпечні місця, щоб не травмуватися.
 
«Ускладнює процес боротьби з бурульками те, що альпіністи можуть працювати тільки протягом світлового дня - з 8:00 до 17:00. При цьому їм необхідно огородити місце роботи і забезпечити безпеку пішоходів при скиданні снігу з дахів, що теж займає час. Тому ми будемо працювати і у вихідні дні, оскільки за прогнозом знову очікуються аномальні погодні умови: підвищення температури, а потім - заморозки до 8 градусів», - додав Роман Нехорошков.
 
Також директор департаменту звернувся з проханням до автомобілістів - не залишати транспортні засоби в небезпечних місцях, щоб тим самим не завдати шкоди власному майну, а також не заважати роботі комунальників.
 
Всього за останній тиждень від харків'ян було отримано понад 2 тис. заявок. Зокрема, сьогодні робочі очистили від бурульок і полою покрівлю Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну по вул. Квітки-Основ'яненка, 4/6.
 
Нагадаємо, що заявки на зняття бурульок можна подавати в центральну диспетчерську Департаменту житлового господарства, міську інформаційно-диспетчерську службу «15-62», на дільниці КП «Жилкомсервіс» або в КП «ХРБП».
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних