Новини

Харків взяв участь у тренінгу з енергоефективності в Брюсселі
19 червня 2019, 14:49

 Представники Департаменту по взаємодії з міжнародними агентствами і фінансовими установами взяли участь в тренінгу, присвяченому питанням фінансування проектів по енергомодернізації міської інфраструктури, який пройшов у Брюсселі.

 У заході взяли участь представники місцевих органів влади - учасниці Європейської ініціативи «Угода мерів» з Барселони (Іспанія), Глазго (Велика Британія), Лілля (Франція), а також представники міжнародних організацій, які безпосередньо працюють у сфері сталого розвитку міст.

 
За словами організаторів, мета тренінгу - надання технічної допомоги органам місцевого самоврядування, зацікавленим у пошуку фінансування для своїх проектів зі сталого місцевого розвитку та пом'якшення наслідків зміни клімату.
 
Учасники форуму презентували свої проекти в сфері модернізації та впровадження енергоефективних технологій інвесторам і фінансовим експертам і отримали від них рекомендації щодо фінансової готовності, інвестиційної привабливості і можливих джерел фінансування запропонованих ініціатив.
 
У свою чергу представники харківської делегації домовилися про проведення в Харкові воркшопу від Європейської асоціації краутфандінга.
 
Зазначимо, тренінг пройшов за підтримки міжнародної асоціації «Евросітіз», а також за участю провідних міжнародних організацій - «Climate-KIC» і «SouthPoleGlobal».
 
Нагадаємо, мета програми «Угода мерів» - скорочення викидів вуглекислого та інших парникових газів на 30% до 2030 року за рахунок заходів з підвищення енергоефективності. Харків приєднався до європейської ініціативи в 2016 році.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних