Новини

Харків вивчає досвід Ізраїлю в сфері безпеки міст
3 червня 2019, 09:07

 Делегація Харківської міської ради з 27 по 31 травня перебуває з візитом в місті Тель-Авів (Ізраїль), де вивчає роботу в сфері громадської безпеки.

 

 В рамках візиту харківська делегація провела ряд зустрічей з представниками компаній, які займаються технологіями в сфері безпеки міст.

 
Так, харківська делегація відвідала компанію «Carbyne», яка є світовим лідером в області громадської безпеки та технологій, що дозволяють при надзвичайних ситуаціях забезпечувати взаємодію пунктів цивільної безпеки і громадян. Харків'янам презентували програмний продукт, який дозволяє диспетчерам екстрених служб отримувати інформацію про місцезнаходження абонента і передавати відео та чат під час дзвінка.
 
Також делегація міськради ознайомилася з роботою компанії «CymbIoT», що спеціалізується на розробці платформ для «Smart&Safe city» та «Mer Group», які покращують громадську безпеку і якість життя, підвищують ефективність роботи муніципалітетів, відстежують і нейтралізують кібератаки.
 
Крім того, харківська делегація зустрілася з представниками муніципалітету Рішон-ле-Ціона, де сторони обговорили перспективи подальшої співпраці між містами-партнерами. Делегати відвідали колл-центр і вшанували пам'ять  молодих людей, загиблих 1 червня 2001 року під час терористичного акту в Тель-Авіві.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Вт, ніч +19 .. +21 °C
  • Вт, ранок +21 .. +23 °C
  • Вт, день +26 .. +28 °C
  • Вт, вечір +20 .. +22 °C
33
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62