Новини

Харків узяв участь у міжнародному бізнес-форумі в Сумах
22 травня 2019, 09:02

 Делегація управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради взяла участь у роботі Міжнародного бізнес-форуму «Sumy Invest Bridge-2019», який пройшов 21 травня в Сумах.

 У рамках форуму харків'яни поділилися досвідом створення стратегії розвитку міста, співпраці бізнесу, муніципалітету і науки в сфері кластеризації та стартапів.

 
«Ми реалізуємо у Харкові проект, який об'єднає навколо себе всі інноваційні рухи в регіоні у єдиний муніципальний центр «StartUP Kharkiv», - зазначила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська. - Наше завдання - об'єднати бізнес, науку, органи самоврядування і громадськість. Ми працюватимемо над тим, щоб наші ідеї і «уми» хотіли і мали можливість працювати саме в Харкові і в Україні, а не шукали комфортні місця за кордоном. Так, зараз проходить конкурс на розробку дизайну простору в приміщенні, де розміщуватиметься центр «StartUP Kharkiv», у якому можуть взяти участь всі бажаючі».
 
Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019» проходить вже 15 років. Його метою є створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торгово-економічних відносин, пошуку інвесторів, ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом регіону.
 
У роботі форуму взяли участь представники підприємств, органів місцевої влади, наукових кіл України, представники посольств і бізнесу Білорусі, Казахстану, Киргизії, Словаччини, Грузії, Нігерії.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Пн, вечір +23 .. +25 °C
  • Вт, ніч +19 .. +21 °C
  • Вт, ранок +21 .. +23 °C
  • Вт, день +26 .. +28 °C
33
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62