Новини

Харків розвиватиме співробітництво з Австрією
30 травня 2019, 15:25

 Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 30 травня, зустрівся з експертом по зовнішньоекономічній діяльності торгового відділу Посольства Австрії в Україні Іриною Соловйовою.

 Зустріч відбулася в рамках проведення в Харкові Міжнародного форуму «Харків: розвиток та інвестиції», який пройде 31 травня.

 
Як зазначила Ірина Соловйова, представники австрійського бізнесу зацікавлені в розширенні співпраці з Харковом і пошуку нових напрямків для реалізації спільних проектів.
 
«Ми відкриті до співпраці і хочемо познайомитися з бізнес-середовищем Харкова, можливостями і потенціалом міста, а також пошукати ті області, в яких можливо наше співробітництво, і які саме напрямки для діяльності ми можемо запропонувати австрійським партнерам. Наскільки мені відомо, в Харкові сильна IT-галузь, яка підкреслює високоінтелектуальний потенціал міста», - сказала Ірина Соловйова.
 
За її словами, не менш актуальними напрямами для співробітництва з Харковом стануть сфери енергоефективності та енергозбереження.
 
У свою чергу Ігор Терехов також висловив зацікавленість Харкова у співпраці з іноземними, в тому числі австрійськими, партнерами.
 
«Ми прагнемо до того, щоб бізнес Харкова мав якомога більше міжнародних контактів. Це дасть можливість експортувати нашу продукцію в інші країни, представляти себе на світовому ринку і заявляти про те, що бізнес в Україні теж успішний», - зазначив Ігор Терехов.
 
Сторони також обговорили можливість проведення зустрічі між бізнесменами Австрії і харківськими підприємцями. Імовірно, вона відбудеться восени.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних