Новини

Харків готується до Великодня та травневих свят
25 квітня 2019, 08:57

 Робоча нарада щодо святкування Великодня та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася 24 квітня в Харківській міській раді.

 Як повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, напередодні Світлого Христового Воскресіння до харківського аеропорту, за традицією, прибуде Благодатний вогонь з Єрусалиму.

 
«Як і в попередні роки, міський голова Геннадій Кернес і я зустрічатимемо вогонь, щоб потім розвезти його по церквах і храмах міста. Віруючі люди і чимало харків'ян з благоговінням очікують на цю подію. Так, мчати до аеропорту не потрібно, бо Благодатний вогонь ми розвеземо по всьому місту, роздамо його святим отцям, і всі бажаючі зможуть запалити свої свічки», - зазначив Ігор Терехов.
 
За його словами, в пасхальну ніч метро працюватиме до третьої години після півночі, а наземний пасажирський транспорт також продовжить свою роботу, щоб усі бажаючі могли приїхати до церкви, відстояти службу і спокійно поїхати додому. У той же час силові і правоохоронні структури вживатимуть усіх заходів для забезпечення безпеки громадян.
 
До Дня Перемоги у місті також пройде низка традиційних загальноміських заходів. Вони розпочнуться 8 травня концертом для ветеранів у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
 
«Наступного дня, 9 травня, о 9:00 розпочнеться церемонія покладання квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку. Зазвичай там збирається дуже багато людей, які, в тому числі, приходять протягом всього дня. Потім буде традиційна каша для ветеранів, а о 15:00 почнеться концерт біля оперного театру. Там заплановані виступи музикантів і парад оркестрів. Масштабні заходи пройдуть також 8-9 травня в парку Горького, будуть вони і в усіх районах Харкова. Упевнений, що ми відзначимо це свято на найвищому рівні», - підкреслив Ігор Терехов.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Вт, вечір +11 .. +13 °C
  • Ср, ніч +9 .. +11 °C
  • Ср, ранок +13 .. +15 °C
  • Ср, день +19 .. +21 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262