Новини

Геннадій Кернес зустрівся з жителями Північної Салтівки.
12 червня 2019, 08:56

 Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Олександр Грановський 11 червня провели зустріч із жителями низки будинків по вулиці Наталії Ужвій, у мікрорайоні «Північна Салтівка-3».

 Харків'яни розповіли про свої проблеми, які стосувалися, в основному, сфери житлово-комунального господарства та благоустрою території. Геннадій Кернес доручив профільному департаменту зайнятися асфальтуванням доріг і алей у цьому мікрорайоні.

 
«Ми вивчимо ситуацію, і якщо робіт багато, то перенесемо їх на наступний рік, щоб зробити все грунтовно і якісно. Щось постараємося зробити зараз, але далі, рік за роком, все одно будемо асфальтувати всі ділянки, де є проблеми», - зазначив міський голова.
 
Вислухавши скарги місцевих жителів на переповнені пасажирські автобуси, Геннадій Кернес нагадав, що вже у 2019 році в цьому мікрорайоні з'явиться нова тролейбусна лінія до ст. м. «Героїв Праці», яка значно покращить транспортне сполучення і зніме низку проблем.
 
Також міський голова доручив профільному департаменту та комунальним підприємствам зайнятися благоустроєм в окремих дворах, встановити там дитячі майданчики, вирубати сухі дерева. Спільно з дільничним представники міської влади також спробують вирішити проблему наливайок, які працюють у мікрорайоні.
 
На прохання місцевих жителів Геннадій Кернес пообіцяв розглянути можливість побудувати в Манжосовому яру купіль, як це було зроблено в яру Кітлярчиному.
 
Щоб до вирішення різних проблем місцевих жителів задіяти якомога більше ресурсів, між Геннадієм Кернесом та Олександром Грановським була досягнута домовленість про те, що в будинку по вул. Наталії Ужвій, 82 відкриється приймальня народного депутата.
 
«Ми всі живемо в Харкові, і тому зацікавлені, щоб у парламенті у нас було своє лобі, яке відстоюватиме інтереси міста і місцевого самоврядування. Зараз у місцевої влади є певні повноваження, але не в тому обсязі, який би дозволив оперативно вирішувати проблеми, які є у людей. Ми будемо працювати всі разом, щоб досягти результату», - зазначив Геннадій Кернес.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Нд, вечір +13 .. +15 °C
  • Пн, ніч +11 .. +13 °C
  • Пн, ранок +14 .. +16 °C
  • Пн, день +16 .. +18 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262