Новини

Геннадій Кернес: Явка на виборах у Харкові складе близько 65%
15 березня 2019, 14:32

 Хід передвиборної кампанії і її можливі результати міський голова прокоментував для міжнародних спостерігачів.

 15 березня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з довгостроковими спостерігачами неурядової міжнародної організації «CANADEM». Її представники Роман Кучер та Джейн Коварікова поцікавилися підготовкою голосування на виборах Президента України в Харкові.

 
Відповідаючи на питання спостерігачів, Геннадій Кернес сказав, що можлива явка виборців на виборах у Харкові складе близько 65%. «Ми спираємося на соціологію, і в нашому місті прогноз такий. Що стосується підготовки, в рамках своєї компетенції міська рада та районні адміністрації проводять інформування населення, ділянки готуються, ще є два тижні. Скарги, якщо вони є, надходять не нам. Але очевидних порушень, які отримали б резонанс, не видно», - зазначив він.
 
Оцінюючи, на прохання гостей, процес агітації, Геннадій Кернес сказав, що основні меседжі кандидатів у президенти сформульовані і вже не зміняться. «Думаю, до кінця першого туру вже нічого не зміниться. Коли визначаться його переможці і почнеться другий тур, очевидно, буде вже інша боротьба, з іншими фоном і динамікою», - додав він.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Нд, вечір +13 .. +15 °C
  • Пн, ніч +11 .. +13 °C
  • Пн, ранок +16 .. +18 °C
  • Пн, день +23 .. +25 °C
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних