Новини

Геннадій Кернес провів прийом жителів Новобаварського району
21 грудня 2018, 09:13

 46 осіб звернулися по допомогу у вирішенні комунальних та інших проблем.

 20 грудня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом жителів Новобаварського району. 46 осіб подали заяви на надання матеріальної допомоги, допомоги в організації та оплаті лікування, ремонті будинків комунальної власності та реконструкції прибудинкових територій, а також реконструкції дворів, спортмайданчиків, тротуарів і внутрішньоквартальних доріг.

 
90% людей у районі живуть у приватних домоволодіннях, і жителі багатьох вулиць просять місто провести централізоване водовідведення за їхніми адресами. Йдеться про сотні будинків, наприклад, ветеран праці Галина Ткаченко звернулася від імені 2000 жителів вулиць Радіотехнічної, Ясні зорі, Приамурської, Мінеральної та провулку Клеверного. За словами Геннадія Кернеса, для цього необхідно розробити проект гілки каналізації більш ніж на 5 км, і міська рада, згідно із законом, може це зробити на умовах співфінансування. Власники будинків повинні сплатити п'яту частину вартості робіт, решту - бюджет.
 
«Це велика робота, що вимагає грамотного проектування і виконання. Але спільними зусиллями можна вирішити і цю проблему», - зазначив міський голова.
 
У багатьох місцях району маршрутні автобуси - єдиний громадський транспорт. За підсумками прийому було прийнято рішення обладнати криті павільйони на найбільш людних зупинках.
 
Фармацевт Людмила Палій прийшла з проханням прийняти її будинок на проспекті Любові Малої в комунальну власність. Під час прийому з'ясувалася необхідність розгляду передачі цілого комплексу - всього 14 багатоквартирних будинків. Також на баланс міста буде переданий підземний перехід у цьому районі.
 
Спортивний майданчик на вулиці Семінарській, за заявою пенсіонера Павла Гузенка, в 2019 році буде обладнаний комплексом тренажерів, заасфальтований та огороджений. Новий дитячий майданчик також планується встановити на вулиці Костянтина Калініна.
 
Також на прийомі прийняті заяви на ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів у районі Новобаварського проспекту, вулиць Академіка Богомольця, Добролюбова, Калініна, Грушевського.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62