Новини

Геннадій Кернес провів прийом працівників освіти
13 червня 2019, 15:09

 На особисту зустріч із мером із заявами і скаргами прийшли вчителі, вихователі і технічний персонал закладів освіти Московського і Київського районів.

 13 червня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом педагогічного складу Московського і Київського районів Харкова. Із заявами на організацію і оплату лікування, матеріальну допомогу, ремонт доріг, будинків комунальної власності та реконструкцію прибудинкових територій, а також з інших питань звернулися понад 70 осіб. У прийомі взяли участь заступники міського голови, директори департаментів міськради, народні депутати Дмитро Святаш і Олександр Грановський.

 
Зустріч пройшла в школі №124, це - перший в Харкові і другий у всій країні навчальний заклад, який у 2011 році було адаптовано для навчання дітей з інвалідністю в загальному середовищі. Школа і територія навколо неї повністю облаштована для пересування візочників і заїзду інватаксі. Сьогодні середню освіту в місті інклюзивно отримують понад тисячу дітей, але школа №124 залишається флагманом у цій сфері.
 
В ході прийому вчитель школи №33 Марина Капелюшна від імені жителів вул. Спартака ініціювала встановлення світлофора на перетині з Московським проспектом. За інформацією Департаменту інфраструктури, озвученою на прийомі, регульований перехід «з кнопкою» в цьому місці буде внесений в план капітальної реконструкції проспекту, яка вже ведеться на цій ділянці. Організація руху зі світлофором і переходами також запланована на перетині проспектів Московського та Ювілейного.
 
Про відновлення руху трамваїв №5 і 6 по Московському проспекту йдеться в заяві вчителя школи №19 Ірини Капусти. За словами заступника міського голови з питань інфраструктури міста Євгена Водовозова, вже на наступному тижні почнуться пробні виїзди по відремонтованих ділянках магістралі, а остаточний графік буде сформований, коли буде повністю закінчена перекладка шляхів на лінії.
 
У великій частині заяв вчителі та співробітники дитячих садків просять вирішити оперативні питання за місцем роботи. У підсумку, пожежна сигналізація в школі №167 на вул. Гарібальді, з приводу якої прийшла на прийом заступник директора Марина Шабанова, буде встановлена ​​там вже на літніх канікулах. У школі №138 вже цього року буде встановлений новий комп'ютерний клас. У дитячий садок №33, де в спеціальних групах займаються діти з інвалідністю, буде, за заявою батьків, куплений «сухий басейн» і спеціальні м'які модулі.
 
Ремонт стаціонарного басейну в дитячому садку №375, від імені колективу і батьків, пропонує медсестра дитсадка Агрипина Римаренко. За словами директора Департаменту освіти Ольги Деменко, на прийомі прийнято рішення почати проектування реконструкції басейну, роботи будуть виконані вже в 2020 році. Нагадаємо, на попередніх прийомах Геннадій Кернес дав доручення перевірити стан басейнів в старих будівлях дитячих садків і підготувати програму з їх відновлення в усьому місті.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Пт, день +24 .. +26 °C
  • Пт, вечір +18 .. +20 °C
  • Сб, ніч +13 .. +15 °C
  • Сб, ранок +22 .. +24 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262