Новини

Геннадій Кернес провів прийом працівників «Електроважмашу»
13 грудня 2018, 15:29

 Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 13 грудня, провів особистий прийом співробітників ДП ​​«Завод «Елетроважмаш».

 

 З різними проханнями до мера звернулися 98 працівників підприємства.

 
Заяви стосувалися, в основному, сфери житлово-комунального господарства. Йшлося про ремонт під'їздів, покрівель, внутрішньоквартальних доріг, про впорядкування мереж провайдерів, встановлення дитячих майданчиків тощо. Як повідомив заявникам Геннадій Кернес, більшість прохань буде виконана в 2019 році. Так, наприклад, у будинках на пр. Олександрівському, 128, 146, вул. Шариковій, 5-а, вул. Миру, 104 та багатьох інших планується відремонтувати покрівлю та під'їзди, буде впорядкований сквер на вул. Героїв Праці, 68-а та 68-б, також буде відремонтований підземний пішохідний перехід на перетині вул. 12 Квітня та пр. Московського. Крім того, міський голова дав доручення нормалізувати роботу автобусного маршруту №204е і вивести на нього більше рухомого складу.
 
Також Геннадій Кернес доручив видати матеріальну допомогу та організувати лікування тим заводчанам, які звернулися з проханням допомогти їм або їхнім родичам.
 
Заступник директора ДП «Завод «Елетроважмаш» В'ячеслав Рубцов подякував міському голові за увагу, яку він регулярно приділяє працівникам підприємства.
 
«Це вже третій прийом наших співробітників мером. І щоразу кількість бажаючих потрапити до міського голови збільшується. А все тому, що люди бачать конкретний результат, і всі терміни, які їм називають, завжди виконуються», - підкреслив заступник директора заводу.
 
«На цей прийом записалося майже 100 осіб. І проблеми, які вони порушили, - це наші спільні проблеми, і ми повинні їх вирішити. Напередодні Нового року ми ще можемо встигнути щось зробити, а після свят треба постаратися зробити те, що можна виконати взимку. Головне, щоб всі терміни, які ми сьогодні встановили, були дотримані. Це дуже важливо, адже тільки тоді люди бачать, що влада відповідально ставиться до всіх їхніх прохань», - зазначив Геннадій Кернес, підбиваючи підсумки прийому.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних