Новини

Геннадій Кернес провів особистий прийом у 116-й школі
16 травня 2019, 17:00

 Зі скаргами та пропозиціями на зустріч прийшли співробітники шкіл і дитячих садків Шевченківського району Харкова.

 16 травня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом працівників освіти Шевченківського району. Заяви на організацію і оплату лікування, ремонт будинків комунальної власності, комунікацій і внутрішньоквартальних доріг подали понад сто педагогів і технічних працівників шкіл і дитячих садків Харкова.

 
Більшість з них - пенсіонери та ветерани праці, і під час прийому за участю соціальних служб було прийнято понад 20 рішень про виділення грошової допомоги на оплату лікування, придбання ліків, операції і реабілітацію для педагогів та їхніх рідних.
 
Людмила Лещенко, працівник дитячого садка №399, від імені жителів відомчого гуртожитку Товариства сліпих домагається його передачі в комунальну власність міста, в цьому випадку люди з інвалідністю по зору зможуть приватизувати житло. За словами Геннадія Кернеса, міська рада на стороні людей в цьому питанні, йде підготовка документів, і питання передачі буде винесено вже на найближчу сесію.
 
За підсумками прийому прийнято рішення про внесення в план ремонту кількох вулиць на Олексіївці та Павловому Полі. Серед них - внутрішньоквартальні ділянки вздовж висотних будинків на вулицях Клочківській, Ахсарова, Тобольській, Отакара Яроша, на проспектах Людвіга Свободи і Перемоги. У Департаменті інфраструктури повідомили, що йде підготовча робота зі зміни руху на вулиці Бєловій, між вулицями Тобольською і 23 Серпня, його планується зробити одностороннім. І вже цього року буде відремонтована пішохідна доріжка на вул. Отакара Яроша, по якій жителі району ходять у Саржин яр і Ботанічний сад.
 
Як і в інших районах, педагоги піднімали питання заміни втрачених учнівських карт на пільговий проїзд в електротранспорті. За інформацією директора Департаменту освіти Ольги Деменко, сьогодні вже більше 1 тис. школярів в місті залишилися без електронних квитків. Геннадій Кернес доручив транспортним службам розробити механізм заміни.
 
Також міський голова у відповідь на пропозицію вихователя дитсадка №450 Оксани Широкобокової розпорядився винести на обговорення з забудовниками Харкова питання виділення на перших поверхах новобудов приміщень під дитячі садки. «Ми відкриваємо по кілька нових садків в рік, але нестача місць вже відчувається. Наявна інфраструктура не справляється, особливо в нових мікрорайонах. Думаю, забудовникам потрібно враховувати потреби майбутніх мешканців в дитячих установах», - зазначив Геннадій Кернес.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Вт, вечір +11 .. +13 °C
  • Ср, ніч +9 .. +11 °C
  • Ср, ранок +13 .. +15 °C
  • Ср, день +19 .. +21 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262