Новини

Геннадій Кернес привітав з Миколаєм школярів на Жуковського
19 грудня 2018, 12:54

 На ранок міського голову запросили учні молодших класів.

 19 грудня Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав з Днем ​Святого Миколая учнів школи №37 Київського району. Школярі початкових класів, всього близько трьохсот дітей, взяли участь у виставі зі Святим Миколаєм, конкурсами та подарунками.

 
«Мені дуже приємно привітати від імені міста малюків з усіма святами, які починаються сьогодні, з Миколая, а вже зовсім скоро - канікули, потім - Новий рік і Різдво. Я хоч і виріс, але, як і кожен з вас, чекаю дива. Чекаю, що все буде добре, і мрії - найзаповітніші - збудуться. У кожного є свій янгол-охоронець, який благословляє вас, береже і веде туди, де ви обов'язково будете щасливі», - сказав на початку свята міський голова.
 
«Я був у цій школі багато разів, вона на моєму депутатському окрузі, селище Жуковського і Мала Данилівка залишаються під моєю увагою. У школі за рік зроблено багато роботи - новий стадіон, спортзал. Сподіваюся, все це допомагає дітям, дає нові можливості для розвитку», - додав Геннадій Кернес. 
 
Всього напередодні Нового року і зимових канікул понад 100 тис. школярів 1-4-х класів і вихованців дитячих садків отримають подарунки від міського голови. Крім того, з 27 грудня по 5 січня 2019 року близько 38 тис. дітей побувають на новорічній виставі «Джин всемогутній» у Харківському палаці спорту.
 
Версия для печати

Последние новости

назад