Новини

Геннадій Кернес привітав медиків Немишлянського району
14 червня 2019, 09:24

 Міський голова провів чергову зустріч напередодні професійного свята лікарів.

 13 червня у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника України (відзначається в третю неділю червня).

 
Присутніх в залі лікарів різних спеціальностей, медсестер, адміністративний склад лікарень і поліклінік міста привітали Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Віталій Хомутиннік. Вони вручили подяки та відзнаки за заслуги в професії та з нагоди свята.
 
«Сьогодні в цій залі особлива, вища каста людей. Я не хочу говорити банальностей, ваша робота стародавня і почесна. Хороший лікар, як учитель і священник, - ведуть нас по життю. Ви зберігаєте наші секрети, допомагаєте прийняти рішення. До вас приходять з болем, по допомогу і надію. І ви працюєте за гроші, які не компенсують ні довге навчання, ні самовіддану працю. Прийміть мої щирі вітання, харків'яни в моїй особі бажають вам усього здоров'я в світі, щоб ваші сім'ї були в безпеці і достатку. Низький уклін», - сказав Геннадій Кернес, вітаючи присутніх.
 
Віталій Хомутинник зазначив, що лікар в Харкові - це жіноча професія. «І ваша турбота і підтримка не менше за ліки допомагають одужати і повернутися до повноцінного життя. Приємніше, звичайно, зустрічатися з вами в такій святковій атмосфері, ніж на лікарняному ліжку. Подяка і шана всім, хто лікує, рятує і береже наше здоров'я», - зазначив депутат ВР.
 
На зустрічі 25 головних лікарів лікарень і поліклінік отримали сертифікати на мультимедійну техніку для своїх установ.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Пт, день +24 .. +26 °C
  • Пт, вечір +18 .. +20 °C
  • Сб, ніч +13 .. +15 °C
  • Сб, ранок +22 .. +24 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262