Новини

Геннадій Кернес підписав договір з ЄБРР на закупівлю нових тролейбусів
27 лютого 2019, 16:50

 Підписання Договору гарантії за проектом оновлення тролейбусного парку міста Харкова між Харківською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку відбулося сьогодні, 27 лютого, в Харківській міській раді.

 

 Документ підписали Харківський міський голова Геннадій Кернес і Керуючий директор Європейського банку реконструкції та розвитку по Східній Європі і Кавказу Маттео патронів.Геннадій Кернес подякував представникам ЄБРР за величезну роботу і підтримку проектів, спрямованих на модернізацію інфраструктури міста, а також проектів по впровадженню новітніх технологій в сфері енергоефективності.

 
«Готовність ЄБРР системно інвестувати в проекти життєзабезпечення міста - для нас висока оцінка діяльності та головна можливість не зупинятися в розвитку міста. Харків поставив собі за мету провести модернізацію у всіх сферах життя, і підтримка такого авторитетного партнера є дуже важливою для нашого міста на шляху стійкого економічного розвитку і ефективного управління. Я впевнений, що ваш візит до Харкова послужить подальшому зміцненню нашої співпраці», - підкреслив Геннадій Кернес.
 
За його словами, реалізація проекту з оновлення тролейбусного парку дозволить підвищити комфорт і безпеку перевезень, забезпечити доступність міського транспорту для людей з обмеженими фізичними можливостями, а також скоротити експлуатаційні витрати підприємства і поліпшити екологічну ситуацію в Харкові.У свою чергу Маттео патронів зазначив, що Європейський банк реконструкції і розвитку задоволений співпрацею з Харковом і готовий його розвивати.
 
«Для нас Харків - найважливіший місто в плані співпраці в сфері реалізації муніципальних проектів. Ми дуже задоволені нашими партнерськими відносинами і хочемо вивчити інші сфери діяльності для розширення співпраці. Я вражений успіхами вашого міста, і ми готові продовжити співпрацю і разом з міською владою робити внесок в розвиток Харкова», - сказав Маттео Патроне.
 
Довідка. У квітні 2017 року Харківська міськрада дала згоду КП «Тролейбусне депо № 2» на підписання угоди з ЄБРР в рамках інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м Харків». У вересні 2018 року, між КП «Тролейбусне депо №2» і ЄБРР було підписано кредитну угоду для оновлення рухомого складу підприємства. Пакет фінансування включає кредит ЄБРР в розмірі 8 млн євро і кредит Фонду чистих технологій в розмірі 2 млн євро. Переможцем тендерних торгів оголошено ПАТ «Автомобільна компанія« Богдан Моторс».
 
Відзначимо, Харків співпрацює з ЄБРР по ряду інфраструктурних об'єктів, зокрема будівництва двох станцій метро «Державінська» і «Одеська», а також закупівлі транспорту, в тому числі нових вагонів для метрополітену. Введення в експлуатацію нових станцій дозволить збільшити протяжність метро на 3,5 км, а пасажиропотік на 25 тис. осіб на рік.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62