Новини

Геннадій Кернес нагородив кращих учнів міста.
17 травня 2019, 15:57

 Для них у міській раді пройшов святковий прийом.

 17 травня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з переможцями міжнародних олімпіад та конкурсу «Учень року - 2019». Він вручив подяки, подарунки та сертифікати на міську стипендію «Обдарованість», яка виплачується кращим школярам Харкова.

 
«Наші такі зустрічі - це вже традиція, і я радий бачити знайомі обличчя. Серед вас немає випадкових людей: за кожним - вже історія перемог і, що цілком зрозуміло, - історія великої праці, вашої, ваших батьків і вчителів. Ви - з породи лідерів, амбітних, що йдуть до мети. Я вас дуже розумію і радий можливості поспілкуватися і показати свою повагу», - сказав на зустрічі міський голова.
 
У навчальному році, який закінчується, харківські школярі виграли 87 медалей на всеукраїнських змаганнях і 8 - на міжнародних (Romanian Master of Mathematics (RMM), Іранській геометричній олімпіаді (IGO), Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики (IOAA).
 
Конкурс «Учень року» пройшов у чотирьох номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» та «Спортсмен року». Переможцями стали 20 учнів, серед яких - стипендіати Президента України, переможці міжнародних і всеукраїнських турнірів, конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України, спортивних і творчих конкурсів, лідери шкільного самоврядування.
 
«Сьогодні ви отримали чергове підтвердження свого успіху, але не менш важливо, щоб в подальшому ваші знання і старання були затребувані. Важливо зробити правильний вибір і ефективно використовувати отримані інформацію і досвід. Я знав багато відмінників, і життя показує, що цього недостатньо. Не менш важливі - команда однодумців, характер, повага до традицій. Я щиро хотів би, щоб ви знайшли себе в нашій країні. Настане час, коли ви будете оцінювати зроблене нами і йти вперед. І, дивлячись на вас, я в це майбутнє вірю», - зазначив Геннадій Кернес, завершуючи зустріч.
 
Повний список переможців і нагороджених можна подивитися тут: www.city.kharkov.ua/assets/files/news/nagrazdenie/spisok-uchenik-goda.doc
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Нд, вечір +13 .. +15 °C
  • Пн, ніч +11 .. +13 °C
  • Пн, ранок +14 .. +16 °C
  • Пн, день +16 .. +18 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262