Новини

До весняних свят у Харкові впорядкують кладовища і меморіали
4 квітня 2019, 17:17

 До весняних свят у Харкові впорядкують кладовища і меморіали

Роботи з санітарного прибирання та благоустрою території міста Харкова після зими планується провести впродовж двох місяців.
Про це сьогодні, 4 квітня, на засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та екології Харківської міськради повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Руслана Колодна.
 
 

 

 
За її словами, в місті пройде кілька суботників, присвячених прибиранню, благоустрою та озелененню територій, ремонту житлового фонду, дитячих і спортивних майданчиків.
 
До великодніх свят будуть приведені в належний санітарний стан території 23 міських кладовищ. Зокрема, там планується вивезти сміття, знести аварійні дерева, відремонтувати водопровід, завезти пісок, висадити квіти.
 
Напередодні 74-тої річниці перемоги у Другій світовій війні особлива увага буде приділена облаштуванню братських могил, військових поховань, пам'ятників, обелісків. Це меморіальний комплекс «Слава» в Лісопарку; монументальний комплекс Воїну-визволителю по вул. 23 Серпня; братська могила жертв фашизму 1943 року по пр. Правди, 13; могили радянських воїнів у сквері Кандаурова; братські поховання по вул. Рибалка, вул. Луї Пастера, вул. Тімірязєва, вул. Тернопільській (селище Жихор); пам'ятник маршалу Жукову, пам'ятник на честь Харківських Дивізій, пам'ятник Підпільникам і партизанам Харківщини 1941-1943 років у сквері Чернишевському; пам'ятники Солдату і «Скорботна мати» в Кулиничах, пам'ятник Загиблим воїнам у селищі Затишшя, пам'ятний знак «Захисникам Вітчизни» в парку «Перемога»; військові та братські поховання на міських кладовищах №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
 
Також «Міською програмою увічнення пам'яті учасників і жертв Другої світової війни, захисників України, які брали участь в антитерористичній операції, на період 2010-2020 рр.» планується ремонт військових поховань на міських кладовищах №5 і 9.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних