Новини

Депутати міськради ознайомилися з роботою метрополітену
22 лютого 2019, 12:41

 Депутати Харківської міської ради 21 лютого відвідали КП «Харківський метрополітен» і ознайомилися з роботою підприємства в нічний час.

 

 У заході взяли участь секретар Харківської міської ради Олександр Новак, генеральний директор КП «Харківський метрополітен» В'ячеслав Стаматін і депутати міської ради.

 
Представники депутатського корпусу відвідали Центр управління рухом підприємства, побували в тунелях і побачили, які проводяться роботи в підготовці метро до перевезень пасажирів.
 
«Сьогодні ми побачили роботу підприємства, яка проводиться в нічний час, і це показує, що метрополітен вимагає уваги і підтримки міської ради. Люди, які працюють на підприємстві, заслуговують депутатської уваги в плані прийняття рішень, пов'язаних із соціальним захистом, а також спрямованих на експлуатаційні витрати метрополітену. Це наш обов'язок, тому що це соціальний транспорт, який працює в інтересах харків'ян», - підкреслив Олександр Новак.
 
У свою чергу гендиректор КП «Харківський метрополітен» В'ячеслав Стаматіної нагадав, що метрополітен - це соціальний вид транспорту, який не працює на прибуток. За його словами, навіть підвищений тариф в розмірі 8 грн не покриває всі видатки підприємства.
 
«Для нас тариф в 5 грн - це фактично вбивство підприємства. При поверненні до колишньої вартості інтервал руху поїздів становитиме від 10 до 11 хвилин і далі буде збільшуватися. Це обумовлено тим, що необхідно забезпечити безпечну роботу метрополітену. На сьогоднішній день собівартість витрат підприємства не покриває навіть тариф в 8 грн. Ця сума не включає в себе всі види робіт, а тільки ті, які необхідні для того, щоб метрополітен існував і перевезення пасажирів було безпечним», - повідомив В'ячеслав Стаматін.
 
За його словами, крім ремонту і техобслуговування рухомого складу, в тариф включена заробітна плата, комунальні витрати, а також забезпечення співробітників підприємства спецодягом та взуттям.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Вт, вечір +11 .. +13 °C
  • Ср, ніч +9 .. +11 °C
  • Ср, ранок +13 .. +15 °C
  • Ср, день +19 .. +21 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262